MAXA – pompy ciepła i klimatyzacja - PowerOfGreen
16195
page-template-default,page,page-id-16195,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

MAXA – pompy ciepła i klimatyzacja

30 lat doświadczenia w produkcji pomp ciepła i klimatyzcji
Produkcja w Unii Europejskiej

Jesteśmy dystrybutorem pomp ciepła i urządzeń klimatyzacyjnych firmy MAXA. 

Firma MAXA powstała w 1992 roku i od 1996 roku zajmuje się komfortem środowiska, projektowanie i dystrybucją pomp ciepła i produktów do klimatyzacji. Kierowana przez Ferroli Luciano i jego trzech synów jest teraz aktywną korporacją, mającą od 2005 roku swoją siedzibę we własnym budynku o powierzchni 92 000 m².

Od pierwszych dni jest obecna na włoskim rynku z ponad 40 agencjami oraz w 34 krajach na całym świecie, z ponad 350 centrami usług, które zapewniają szybką i skuteczną pomoc.
Jesteśmy dumni, że mamy jeden z najszerszych asortymentów i najwyższą jakość produktów na całym świecie, zwłaszcza dzięki naszym ciągłym badaniom i innowacjom, które prowadzą do  wprowadzania nowych produktów.
Twój komfort jest naszym priorytetem, gwarantujemy: najlpeszą technologię i różnorodność rozwiązań.

Produkuje pompy ciepła oraz klimatyzacje przeznaczone do budynków jednorodzinnych do mocy 115kW oraz przemysłowych do mocy 1035kW

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Instalując produkty MAXA, masz gwarancję wysokiej jakości!

Ekonomiczne, inteligentne i elastyczne produkty zapewniające maksymalną oszczędność energii.

Urządzenia, które możesz podłączyć do istniejących systemów. Mogą też być uzupełniane produktami innych marek lub stanowić całe kompletne rozwiązanie systemowe.

Wszystkie produkty, które tworzymy i wprowadzamy na rynek, muszą w związku z tym wnieść wartość dodaną dla użytkownika w postaci:

  • Elastyczności
  • Krótkiego czas zwrotu
  • Wysokiej wydajności
  • Innowacyjności, ale gwarantując jakość rozwiązań technicznych