Powietrzne pompy ciepła - Gdynia, Gdańsk - PowerOfGreen
16124
page-template-default,page,page-id-16124,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Powietrzne pompy ciepła

Zapewnianie optymalnej temperatury w budynkach mieszkalnych stanowi większość ponoszonych przez właścicieli w ciągu roku kosztów. Komfort cieplny stanowi jednak priorytet, dlatego coraz intensywniej poszukuje się rozwiązań alternatywnych, które zapewnią wysoką wydajność pozyskiwania i przetwarzania energii, przy jednoczesnej redukcji kosztów eksploatacyjnych.

 

Energia dostępna jest wokół nas, a jej źródła pozwalają na darmowe jej pozyskiwanie, dostosowane do potrzeb. Doświadczenie na rynku nowoczesnej energetyki pozwoliło nam na stworzenie różnorodnej oferty, na którą składają się wydajne, ekonomiczne i ekologiczne pompy ciepła powietrze-woda. Pozwalają one na pobór optymalnej ilości energii z odnawialnych źródeł, zmagazynowanej w powietrzu, wodzie oraz ziemi. Modernizujemy stare, słabo wydajne i agresywne dla środowiska instalacje grzewcze w budynkach o długiej historii, stosując nowoczesne rozwiązania technologiczne, energooszczędne i ekologiczne.

Sprowadzamy wydajne, zautomatyzowane powietrzne pompy ciepła od renomowanych, zagranicznych producentów, których zadaniem jest wykorzystywanie zewnętrznych źródeł powietrza wtłaczanych do jednostki w celu wytworzenia ciepła oraz przygotowania zasobów wody użytkowej. Powietrzne pompy nie wymagają wykonywania wykopów, odwiertów ani innych form ingerencji w przestrzeń wokół budynku. We współpracy z istniejącymi instalacjami elektrycznymi i hydraulicznymi, pozwalają na optymalne wykorzystanie pozyskanych zasobów energetycznych.

 

W dystrybuowanych przez nas pompach ciepła powietrze-woda, wymiennik pozyskujący i przetwarzający energię umiejscowiony jest na zewnątrz budynku. Gwarantuje to oszczędność miejsca oraz redukcję hałasu, gdyż jednostka główna znajduje się poza murami domu.

 

Wyglądem pompy powietrze-woda przypominają jednostki klimatyzacyjne, dzięki czemu stanowią element wtapiający się w obraz przydomowej przestrzeni, nie zaburzając jej ogólnej estetyki. Wydajne urządzenia zapewniają komfort codziennego funkcjonowania, niezależnie od pory roku. Ich rozwiązania instalacyjne pozwalają na indywidualne ogrzewanie budynku, jak również na współdziałanie z istniejącymi systemami grzewczymi, wymagającymi modernizacji.

 

Oferowane przez nas powietrzne pompy ciepła stanowią idealne rozwiązanie dla nowoczesnych domów energooszczędnych oraz ekologicznych budynków, w których priorytetem jest spełnianie założeń ergonomii, odpowiedzialnego pozyskiwania i przetwarzania energii oraz dbałość o środowisko naturalne. Budują one system grzewczy nowej generacji, spełniający wymagania ekologiczne oraz odpowiadający oczekiwaniom inwestorów, dla których technologie istniejące w zgodzie z naturą to krok do lepszej przyszłości.

 

Zobacz nasze produkty: