Pompa ciepła Powietrze/Woda AWH20-V5+ - PowerOfGreen
15646
page-template-default,page,page-id-15646,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Pompa ciepła Powietrze/Woda AWH20-V5+

AWH 20-V5+

moc 20 kW – ekonomiczne, komfortowe i przyjazne środowisku

 

 • Klasa energetyczna A++
 • Automatyczny restart po zaniku prądu
 • Efektywna praca do -25oC temperatury zewnętrznej
 • Inwerterowy kompresor Panasonic
 • Rozsądna cena i krótki okres zwrotu inwestycji
 • Nano powłoka parownika
 • Różnorodność podłączeń
AWH20
Oszczędź na kosztach ogrzewania poprzez dodanie pompy ciepła do istniejącej instalacji grzewczej.

Nie wyrzucaj starego kotła – użyj go jako szczytowe źródło ciepła. AWH została zaprojektowana tak, aby łatwo integrowała się z istniejącymi systemami grzewczymi. Jeśli wystąpi taka potrzeba, grzałka wspomoże jej pracę. Jednostka zewnętrzna jest stylowa i kompaktowa co ułatwia jej montaż na niewielkiej powierzchni. Jednostka wewnętrzna jest wyposażona w pompę cyrkulacyjną, wymiennik ciepła oraz sterownik.

 

Na rynek skandynawski.

System split z kompletnym zimowym wyposażeniem, co oznacza że wymiana ciepła z instalacją grzewczą budynku odbywa się wewnątrz i tylko układ chłodniczy jest na zewnątrz. To najbardziej efektywne i bezpieczne rozwiązanie w zimnym klimacie. Dzięki technice inwerterowej, pompa ciepła automatycznie dopasowuje moc grzewczą do zapotrzebowania budynku na podstawie temperatury zewnętrznej.

 

Najwyższej klasy odszranianie; nano powłoka parownika.

Przez wymiennik przepływa duża ilość powietrza od którego jest odbierane ciepło, dlatego na wymienniku zewnętrznym tworzy się warstwa lodu. Program odszraniania ES działa tak, że odszranianie odbywa się tylko, gdy jest to potrzebne. Powierzchnia parownika została pokryta nano-powłoką aby zniwelować formowanie się lodu oraz zwiększyć efektywność pompy ciepła.

Kompletne sterowanie ciepłem.

Seria V5+ jest wyposażona w kompletne sterowanie oparte na krzywej grzewczej. Im niższa jest temperatura zewnętrzna, tym wyższa temperatura wody jest dostarczana do obiegu grzewczego. Ta funkcja zwiększa wydajność pompy ciepła, gdyż dostarczamy czynnik grzewczy o dokładnie takiej temperaturze, jaka jest wymagana przez budynek.

 

 • Jednostka wewnętrzna wyposażona jest w wymiennik ciepła, sterownik oraz niskoenergetyczną pompę cyrkulacyjną.
 • Jednostkę wewnętrzną i zewnętrzną łączą rury chłodnicze co redukuje możliwość uszkodzenia urządzenia w razie zaniku prądu.
 • Pompa ciepła nadaje się zarówno do nowych budynków, jak również rozbudowy już istniejących systemów grzewczych, z którymi świetnie się integruje.
 • Jeśli pompa ciepła pokrywa 50% zapotrzebowania budynku w najzimniejsze dni w klimacie zimnym, normalnie pokrywa ona 80-90% zapotrzebowania cieplnego budynku w ciągu roku.