Inwerterowa pompa ciepła monoblok - i32-V5 - PowerOfGreen - PowerOfGreen
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie Państwo ekologiczną inwerterową pompę ciepła monoblok. Zapewni czyste powietrze, a także energooszczędność oraz wydajność w mieszkaniach oraz biurach.
16217
page-template-default,page,page-id-16217,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

i32-V5 inwerterowa pompa ciepła monoblok

Dziesięć modeli: najbardziej kompaktowe i najlepsza wydajność!

Ekologiczne technologie to przyszłość nowego budownictwa oraz modernizacji starych konstrukcji użytkowych czy mieszkalnych. Wymiana pieca grzewczego na pompę ciepła może nie tylko poprawić jakość powietrza i temperaturę wody w lokalu, Twoim domu czy mieszkaniu, ale również przyczynić się do zmniejszenia kosztów energii. Jeżeli chcesz zainwestować w sprzęt, który będzie energooszczędny i przede wszystkim pozostanie z Tobą na lata, postaw na urządzenie inwerterowe marki Monoblok i32-V5.

 

Czym jest technologia inwerterowa?

W sprzęcie Monoblok wykorzystaliśmy technologię odpowiadającą za ogrzewanie i ochładzanie pomieszczeń. Charakteryzuje się ona tym, że pompa ciepła dobiera moc, która jest potrzebna w danym momencie do ogrzania domu, przez co ogrzewanie jest dużo bardziej ekonomiczne niż przy zastosowaniu starej technologii sprężarek on/off. Zastosowanie technologii inwerterowej wraz z silnikami bezszczotkowymi DC zapewnia wyższą całkowitą wydajność energetyczną urządzenia Monoblok dzięki wysokiej i skutecznej modulacji mocy. Takie rozwiązanie sprawi, że zużycie energii, a co za tym idzie wydatki, zmniejszają się nawet o 30%. Ponadto pompa ciepła dostępna na naszej stronie została wyposażona w komponenty najwyższej jakości, zapewniające poprawę wydajności chłodniczej i sprawności energetycznej bez jednoczesnego wzrostu obciążeń częściowych.

 

Pompa ciepła Monoblok – wydajność przez cały rok!

Inwertorowa pompa ciepła i32-V5 to definicja wydajności i energooszczędności. Urządzenie zostało wyposażone w kompresor Mitsubishi, wentylator z regulacją mocy oraz nowoczesny system sterowania, dzięki któremu możesz mieć pełną kontrolę nad temperaturą powietrza i wody w budynku. Wysoka wydajność sprzętu sprawia, że sprawdzi się zarówno do profesjonalnego użytku w budynkach użytkowych – biurach, lokalach gastronomicznych czy hotelach – oraz mieszkalnych.

 

Czyste powietrze dzięki pompie ciepła Monoblok

Wszystkie urządzenia inwerterowe MAXA i32-V5 o klasie energetycznej A++ przy temperaturze wody 55 stopni zostały dostosowane do wymogów programu unijnego “Czyste powietrze”. Wymieniając stare urządzenia grzewcze na nowoczesne źródła energii oszczędzasz pieniądze i otrzymujesz dofinansowanie na montaż urządzeń.

BUDOWA:
• Własny system sterowania. Mikrokoprocesorowe sterowanie elektronicznym zaworem rozprężnym (optymalne przegrzanie).
• Kompresor: Twin Rotary DC inverter MITSUBISHI
• Wentylator: osiowy z mudulowaną prędkością (DC).
• Parownik. Zoptymalizowany obwód z rurkami miedzainymi i aluminiowym użebrowaniem.
• Skraplacz. Płytowy – wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 o zmniejszonym spadku ciśnienia po stronie wody.
• Obwód chłodniczy: Obwód składa się z rur miedzianych i obejmuje: kontrolę skraplania, elektroniczny zawór rozprężny, zawór 4-drogowy, presostat wysokiego / niskiego ciśnienia, separator i odbiornik cieczy, zawory do konserwacji i kontroli, podwójne ciśnienie wlotowe, rzetworniki wysokiego i niskiego ciśnienia .
• Zintegrowany obwód hydrauliczny: wysokowydajna elektroniczna pompa obiegowa o zmiennej wydajności, zbiornik wyrównawczy, czujnik przepływu, zawór odpowietrzający, zawór bezpieczeństwa (6 barów), manometr, zawór spustowy i napełniający.

SYSTEM STEROWANIA:
• Wszystkie urządzenia mogą pracować w trzech różnych trybach: grzania, chłodzenia i podgrzewania CWU, ze specjalnymi programami, które zwiększają wydajność w każdych warunkach, z możliwym zarządzaniem krzywą temperatury.
• Urządzenia z serii V5 są w stanie obsługiwać zawory mieszające, przełączające i pompy obiegowe; Są również w stanie kontrolować system solarny. Możliwa jest integracja z zewnętrznymi źródłami  iepła oraz z zewnętrznymi systemami automatyki domowej lub Domotic. Wszystkimi seriami i-32 / V5 można sterować zdalnie (akcesorium HI-T), uzyskując bezpośredni dostęp do systemu z dowolnej przeglądarki (połączenie z istniejącą siecią za pomocą kabla Ethernet).