i32-V5 SL Super Wyciszona inwerterowa pompa ciepła monoblok - PowerOfGreen
16256
page-template-default,page,page-id-16256,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

i32-V5 SL Super Wyciszona inwerterowa pompa ciepła monoblok

Ekstremalnie wyciszona – tylko 38dB(A) ciśnienia akustycznego 1m od urzadzenia

Wprowadzenie przepisów dotyczących nie tylko efektywności energetycznej urządzeń grzewczych, ale także poziomu ich hałasu wymaga ciągłej ewolucji produktów. Nowa seria SL pomp ciepła i-32V5 stanowi idealne połączenie wysokiej wydajności, ektremalnej ciszy i niezawodności. Dzięki całkowitej reorganizacji podzespołów i oprogramowania dobrze przetestowanego i-32V5, uzyskaliśmy najwyższy poziom ciszy, co sprawia że seria i-32V5SL jest doskonale zgodna z najbardziej rygorystycznymi normami krajowymi i międzynarodowymi.

BUDOWA:
• Własny system sterowania. Sterowanie elektronicznym zaworem rozprężnym poprzez mikrokontroler (optymalne przegrzanie).
• Kompresor: Twin Rotary DC inverter MITSUBISHI
• Wentylator: osiowy z mudulowaną prędkością (DC).
• Parownik. Zoptymalizowany obwód z rurkami miedzainymi i aluminiowym użebrowaniem.
• Skraplacz. Płytowy – wykonany ze stali nierdzewnej AISI 304 o zmniejszonym spadku ciśnienia po stronie wody.
• Obwód chłodniczy: Obwód składa się z rur miedzianych i obejmuje: kontrolę skraplania, elektroniczny zawór rozprężny, zawór 4-drogowy, presostat wysokiego / niskiego ciśnienia, separator i odbiornik cieczy, zawory do konserwacji i kontroli, podwójne ciśnienie wlotowe, przetworniki wysokiego i niskiego ciśnienia .
• Zintegrowany obwód hydrauliczny: wysokowydajna elektroniczna pompa obiegowa o zmiennej wydajności, zbiornik wyrównawczy, czujnik przepływu, zawór odpowietrzający, zawór bezpieczeństwa (6 barów), manometr, zawór spustowy i napełniający.

SYSTEM STEROWANIA:
• Wszystkie urządzenia mogą pracować w trzech różnych trybach: grzania, chłodzenia i podgrzewania CWU, ze specjalnymi programami, które zwiększają wydajność w każdych warunkach, z możliwym zarządzaniem krzywą temperatury.
• Urządzenia z serii V5 są w stanie obsługiwać zawory mieszające, przełączające i pompy obiegowe; Są również w stanie kontrolować system solarny. Możliwa jest integracja z zewnętrznymi źródłami  iepła oraz z zewnętrznymi systemami automatyki domowej lub Domotic. Wszystkimi seriami i-32 / V5 można sterować zdalnie (akcesorium HI-T), uzyskując bezpośredni dostęp do systemu z dowolnej przeglądarki (połączenie z istniejącą siecią za pomocą kabla Ethernet).
Protokół Modbus RS485 w standardzie