Kalkulator doboru pompy ciepła - PowerOfGreen - PowerOfGreen
15759
page-template-default,page,page-id-15759,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

KALKULATOR DOBORU POMP CIEPŁA

KALKULATOR DOBORU POMP CIEPŁA

 

Odpowiedni dobór nowoczesnych urządzeń grzewczych jest niezwykle ważny. Niezależnie od tego, czy chcemy wymienić pompę ciepła na nowszy model, czy od początku zamontować tego rodzaju system w domu. Szeroki wybór takiego sprzętu niekiedy wcale nie pomaga, a różne zestawienia nie pokazują często najważniejszych informacji. Warto zatem skorzystać z pewnego narzędzia, stworzonego właśnie w tym celu – specjalnego kalkulatora zużycia prądu, z którym wybór stanie się znacznie łatwiejszy.

 

Profesjonalne urządzenie do doboru pompy ciepła

 

Udostępniany przez nas kalkulator działa na podstawie zamieszczonego przez naszych Klientów opisu inwestycji. Polecamy zawrzeć w nich najważniejsze informacje o budynku, takie jak strefa geograficzna, ilość mieszkańców, powierzchnia grzewcza budynku, a także rodzaj ogrzewania, jaki jest w nim zastosowany. Dzięki temu będziemy mogli jak najdokładniej dobrać pompę ciepła o odpowiedniej mocy. Zdecydowanie warto skorzystać z naszego narzędzia. Nieprawidłowo dobrane urządzenie może nie być opłacalne ekonomicznie lub po prostu nie spełniać oczekiwań domowników.

 

Nasz kalkulator pomoże osiągnąć zamierzone rezultaty

 

Korzystanie z kalkulatora do doboru pompy ciepła pozwala zapewnić odpowiednie parametry urządzenia, dostosowane do potrzeb wszystkich domowników. Dzięki niemu możliwa jest optymalizacja kosztów funkcjonowania systemu grzewczego. Dobrze dobrany sprzęt pozwoli uniknąć dodatkowych płatności i w pełni osiągnąć zamierzone wcześniej rezultaty.

 

Wystarczy kliknąć w link i wypełnić formularz

 

Umieszczony wyżej link pozwoli Państwu przejść do profesjonalnego kalkulatora doboru pompy ciepła, który pomoże dobrać urządzenie zgodnie z lokalizacją Państwa domu. Brane jest pod uwagę również realne zapotrzebowanie budynku, niezbędne, by prawidłowo określić wymagany model sprzętu.

 

W odpowiedzi otrzymają Państwo e-mail z danymi zapotrzebowania grzewczego, sCOP oraz zużycia energii elektrycznej z rozbiciem na poszczególne miesiące.

 

Po przeanalizowaniu opisu chętnie się z Państwem skontaktujemy

 

Wypełniając formularz i korzystając z kalkulatora, zgadzają się Państwo na kontakt ze strony przedstawiciela naszej firmy. Po wyrażeniu przez Państwa stosownej zgody, wyśle on konkretną ofertę, uwzględniającą wszystkie podane warunki. Możliwe jest także skontaktowanie się za jego pomocą z lokalnym instalatorem. Wszystko to służy dobraniu jak najlepszego modelu pompy ciepła, aby mogli z niej Państwo korzystać jak najdłużej i by zawsze spełniała wszystkie wymagania domowników.

Link poprowadzi Państwa do profesjonalnego kalkulatora doboru pompy ciepła opartego na lokalizacji Państwa domu oraz realnego zapotrzebowania budynku.

 

W odpowiedzi otrzymacie Państwo e-maila z danymi zapotrzebowania cieplnego, sCOP oraz zużycia energii elektrycznej z rozbiciem na poszczególne miesiące.

 

Klikając poniższy link-zdjęcie zgadzacie się Państwo na kontakt naszego przedstawiciela, który jeśli wyrazicie na to dodatkową zgodę prześle ofertę na instalację pompy ciepła lub skontaktuje Państwa z lokalnym instalatorem.