Gruntowe pompy ciepła - Gdynia, Gdańsk - PowerOfGreen
16132
page-template-default,page,page-id-16132,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
 

Gruntowe pompy ciepła

Krajowy rynek energetyczny wciąż dominują konwencjonalne źródła, które oddziałując agresywnie na środowisko zmieniają jego ekosystem. Te negatywne zmiany, które zaczynamy odczuwać to obraz naszej przyszłości. Chyba, że świadomość wspólnego dobra i poszanowanie dla natury stanie się wreszcie podwaliną dalszego rozwoju cywilizacyjnego.

 

Nasza ideą jest zmieniać rzeczywistość, modernizować stare systemy grzewcze, inicjować instalację nowych rozwiązań – ekonomicznych, ekologicznych, po prostu bezpiecznych. Współpracujemy z zagranicznymi producentami gruntowych pomp ciepła, zapewniających wysoką wydajność, funkcjonalność i ergonomię podczas wieloletniego użytkowania. Stawiamy na źródła, które nas otaczają. Odpowiedzialni i zmotywowani podejmujemy współpracę z inwestorami, dla których nowoczesne budownictwo oznacza realizację założeń ekologii.

 

W ofercie posiadamy gruntowe pompy ciepła, które konstrukcyjnie i mechanicznie odpowiadają wymaganiom wysoce wydajnych urządzeń. Stała dostępność zasobów energetycznych, prosty i efektywnie działający system przetwarzania oraz cichy mechanizm, zamknięty w estetycznym opakowaniu to niepodważalne atuty tych urządzeń. Gruntowe pompy ciepła wymagają jednorazowej inwestycji, która zapewni komfort użytkowania na długie lata. Wykorzystują one całoroczne źródła o stałej temperaturze, nie nakładając na użytkowników żadnych ograniczeń. Solidnie zaprojektowane podzespoły pomp gruntowych gwarantują bezawaryjność, brak przestojów w dostawach energii, a także ograniczają nakłady, wynikające z potrzeb konserwacyjnych.

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych, dla których dobra inwestycja w ciepło to działanie odpowiedzialne, świadome i konsekwentne.