Teraz kotłownię opartą na pompie ciepła możesz mieć w cenie kotłowni gazowej!

O szczegóły zapytaj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nie zapomnij podać swojego nr telefonu - oddzwonimy.

Energy Save jest skandynawskim producentem pomp ciepła powietrze-woda oraz powietrze-powietrze typu split, który stawia na wysoką jakość i efektywność urządzeń.

W pompach ciepła ES znajdziemy nowoczesne kompresory inwerterowe Panasonic, elektroniczne zawory rozprężne, niskoenergetyczne pompy ładujące, podgrzewaną tacę ociekową i podgrzewany krater sprężarki. Sprawia to, że urządzenia świetnie radzą sobie w skandynawskim klimacie i nie jest im straszna temperatura -25 stopni Celsjusza.

Pomimo zaawansowanej techniki kryjącej się w obudowie firma zdołała utrzymać ceny, które są również bardzo atrakcyjne na polskim rynku.

Dzięki temu firma sprzedaje około 1500 urządzeń rocznie głównie w Szwecji i Norwegii. Teraz przyszedł czas na "ocieplenie" domowego zacisza tanią energią w Polsce.

Energy Save oferuje na swoje urządzenia 5 lat gwarancji na kompresor oraz 3 lata gwarancji na całość urządzeń. Zbiorniki dedykowane do pomp ciepła wykonane są ze stali nierdzewnej, co sprawia, że ich żywotność znacznie się wydłuża.

W swojej ofercie Energy Save posiada serię:

AWT 6, 9, 11 i 13 kW - Kompletna kotłownia oparta na pompie ciepła - zestawy z pompami ciepła
AWH 6, 9, 11 i 13kW - pompy ciepła do budowy nowych kotłowni oraz współpracy z istniejącymi systemami ogrzewania
AWH 20 kW - pompy ciepła dużej mocy do budowy nowych kotłowni oraz współpracy z istniejącymi systemami ogrzewania
Powietrze/Powietrze - najlepsze rozwiązanie do ogrzewania biur oraz domków letniskowych