Power Of Green | Szwedzkie pompy ciepła
15256
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15256,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy importerem szwedzkich pomp ciepła, dlatego współpracujemy zarówno z klientami końcowymi jak i firmami instalacyjnymi oferując profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie doboru, montażu jak i serwisu pomp ciepła.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości urządzenia szwedzkiej marki EnergySave. Niezależnie od tego, czy dziś ogrzewasz swój dom za pomocą elektryczności, oleju, drewna, pelletu lub ogrzewania miejskiego, z pomocą wysokowydajnej pompy ciepła powietrze/woda ES, możesz wygenerować duże oszczędności. Otrzymujesz funkcjonalność i bezpieczeństwo w nowym, ulepszonym systemie grzewczym – z możliwością zmiany i uzupełnienia systemu w przyszłości, gdy zmienią się twoje potrzeby!

ES-logo

GWARANCJA WYSOKIEJ JAKOŚCI

Instalując produkty Energy Save, masz gwarancję wysokiej jakości!

 

Naszym zamysłem są :

 

Ekonomiczne, inteligentne i elastyczne produkty zapewniające maksymalną oszczędność energii.

Urządzenia, które możesz podłączyć do istniejących systemów. Mogą też być uzupełniane produktami innych marek lub stanowić całe kompletne rozwiązanie systemowe.

Wszystkie produkty, które tworzymy i wprowadzamy na rynek, muszą w związku z tym wnieść wartość dodaną dla użytkownika w postaci:

 

  • Elastyczności
  • Krótkiego czas zwrotu
  • Wysokiej wydajności
  • Innowacyjności, ale gwarantując jakość rozwiązań technicznych

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE